Retningslinjer for informasjonskapsler
Dette nettstedet bruker informasjonskapsler for å fungere skikkelig. Hvis du klikker lenger rundt på siden, godtar du automatisk at vi bruker disse informasjonskapslene.
Du kan lese mer om hvilke informasjonskapsler butikken setter i vår generelle del om informasjonskapselregler i våre vilkår.

KONTAKT

Ved spørsmål kan du kontakte vår kundeservice på telefon eller via e-post. Vi er klare med profesjonell rådgivning og veiledning.


TELEFON: 31 09 50 01

E-POST: info@bokseshoppen.no



ÅPNINGSTIDER:

MANDAG 08:00 - 16:00
TIRSDAG 08:00 - 16:00
ONSDAG 08:00 - 16:00
TORSDAG 08:00 - 16:00
FREDAG 08:00 - 15:30
LØRDAG Lukket
SØNDAG Lukket


 


MØT TEAM BOKSESHOPPEN

Har du behov for å komme i direkte kontakt med en av våre medarbeidere? Se våre medarbeidere her:

 

KUNDESERVICE/ SALG

Bjorn Finstad - Kundeservice Ronni - Kundeservice
Bjørn Finstad Ronni Knudsen
info@bokseshoppen.no Ronni@spsca.dk

 
Nicklas Larsen - Kundeservice Christer Pehrsson - Kundeservice
Nicklas Larsen Christer Pehrsson
NL@spsca.dk christer@spsca.dk

 
Kim Petersen - Kundeservice
Kim Petersen
Kim@spsca.dk

Du vil imidlertid oppleve at vi alle på kontoret tar telefonen eller besvarer e-postene dine. Vi er nemlig alle godt utdannet i produktene våre for å hjelpe hverandre med å skape den beste kundeservicen for deg.
 

AFTER SALES / SERVICE

Ole Mortensen - Montør
Ole Mortensen
Ole@spsca.dk
 

MARKETING

Kim Petersen - Marketing Sofie Nielsen - Marketing
Kim Petersen Sofie Nielsen
Kim@spsca.dk Sofie@spsca.dk

 
 

ADMINISTRASJON / INNKJØP

Toke Thomsen - Administration Pernille Reinert - indkøb
Toke Thomsen Pernille Reinert
Toke@spsca.dk Pernille@spsca.dk



LAGER

Jack Vejle - lager Torsten Bechmann - lager
Jack Vejle  Torsten Bechmann

 
Lars Bæck lager Andreas Krogh lager
Lars Bæck Andreas Krogh

 
Jonas Serup lager
Jonas Serup


 



CSO

Lars Bo Christensen salgsdirektør
Lars Bo Christensen
/ CSO
Lars@spsca.dk